Rodinný park Obrovisko

Rodinný park plný rozprávok, zvierat a krásnych výhľadov

Nový rodinný park pri Sysľovisku s rozprávkovo-náučným chodníkom, MiniZoo s drobnými zvieratkami, veľkým výbehom s alpakami a poníkmi, lavičkami s krásnymi výhľadmi a zrubmi na ubytovanie, k dispozícii je aj jedna moderná chatka pre digitálnych nomádov s elektrinou a pripojením na internet. Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvo v prírode!

Mapa Obroviska a Sysľoviska

Obri na Gemeri

Spoznajte príbeh obrov na Gemeri: odkiaľ sú, ako sa sem dostali, čo tu vôbec robili, kde sú dnes a ako súvisia s Muránskym hradom? Pridajte sa k nám a objavte históriu plnú zázrakov na našom rozprávkovo-náučnom chodníku. Chodníku Obrov.

Mini Zoo

V našej kontaktnej MiniZoo bývajú zajace, minikozy a miniovce. Sú tu pripravené privítať všetkých návštevníkov, bez ohľadu na vek. Môžete ich obdivovať, pohladkať, nakŕmiť a zároveň sa dozvedieť niečo nové.

Alpaky a poníky

Súčasťou parku je veľká priechodná ohrada s alpakami a poníkmi. Môžete ich tu pozorovať a kŕmiť priamo z chodníka. Tieto zvedavé bytosti sú veľmi prítulné a radi spoznávajú nových ľudí. 

Nádherné výhľady

Rozprávkovo-náučným chodníkom vyjdete na lúku, kde okrem roztomilých zvieratiek môžete obdivovať nádherné výhľady na hradný kopec Muránskeho hradu. Špeciálne vyhradené miesto vám umožní detailnejšie pozorovať hrad cez presklennú tabuľu, kde sa dozviete, ako vyzeral v minulosti.

Ubytovanie v chatke, alebo v dreveniciach

Nádherné výhľady na Muránsky hrad si môžete užívať priamo z pohodlia postele v krásnych dreveníc, alebo modernejšej nomádskej chatky. Všetky však úzko súvisia s príbehom obrov na Gemeri, príďte zistiť ako. 


Pridajte sa k nám na sociálnych sieťach

Sledujte naše sociálne siete pre pravidelné aktuálne informácie. Facebook, Instagram, Tik-tok.